רעיונות לעיצוב שישדרגו לכם את הבית

אם אתם מעוניינים בשיפור מראה הבית שלכם, אם הוא נראה לכם חסר חיים וצבע ולא מרגיש 'בבית' כפי שאתם חולמים, זה זמן נהדר לחשוב שדרוג הפינה החמה שלכם! ריענון העיצוב בביתכם יגרום להרגשה טובה, לחידוש ולאווירה נעימה. אפשרויות העיצוב הרבות כוללות תמונות שונות על בדי קנבס, שילוט רגיל ושלטי ניאון, חישוקי אקססוריז לבית, פסלי נוי ועוד.

הבית הוא המקום השמח שלכם והאתגר בעיצובו הוא לא דבר של מה בכך, הבית הוא מקום אליו אתם מגיעים בסוף יום ונחים בו. אנשים רבים גרים בדירות שכורות ואין באפשרותם לשבור קירות, להרוס ולבנות מחדש, לכן ניתן ואפילו כדאי להוסיף טאצ'ים קטנים בעיצוב הבית על ידי רעיונות שונים שניתן ליישם בכל בית ובעלות נמוכה, מבלי לקרוע את הכיס.

אפשרויות עיצוביות בלתי נגמרות

הפעולה הראשונה שחשובה ביותר לעשות לפני החלטה של שדרוג ועיצוב הבית מחדש הוא סקירת החללים בבית. תוכלו לחלק את הרעיונות שעולים לכם לפי החללים בבית ולשמור אותם במחשב הנייד שלכם או בסמארטפון. האם תרצו להוסיף ריהוט? להוציא? לרכוש אקססוריז וחפצי נוי לבית?

קיימים מוטיבים שונים ומגוונים ואפשרויות רבות של עיצוב מודרני, הכל תלוי בכם ולמה אתם מתחברים. כיום, בזכות האינטרנט ניתן לחפש ולשאוב השראה לעיצוב מבתים ברחבי המדינה ומבתים ברחבי הגלובוס.

לדוגמא, העיצוב הנורדי תופס תאוצה בשנים האחרונות ונהייה פופולארי מאוד. עיצוב זה מושפע מאורח החיים מארצות סקנדינביה ומספק פונקציונאליות, מינימליות וחיבור לטבע בשימוש בחומרים טבעיים. חישוקים לאקססוריז לבית, טפטים בדוגמת שיש – שחור ולבן, מדפים מעץ טבעי ומראות בגדלים שונים מצורות גיאומטריות נכנסים בקטגוריית פריטים עיצוביים נורדים.

הכניסו טבע וירוק לבית שלכם

עיצוב הבית בעזרת צמחים הוא טרנד פופולארי נוסף ששווה לאמץ. אם אתם מעוניינים לרענן את הבית שלכם בצמחייה ותרצו לשלב את הצבע הירוק והמרענן בתוך הבית כדאי להשתמש בצמחים. צמחים מכניסים אור וחיות לבית. עיצוב בעזרת צמחים לא מציע הצבת עציצים בודדים, אלא שילוב של כמה עציצים, גדולים, קטנים ובינוניים על מעמדים מיוחדים או מדפים ויצירת מראה פראי וירוק בבית שלכם.

עיצוב הבית בצמחים לא מעניק רק יופי ושדרוג לבית, אלא מעניק גם תחביב לשעות הפנאי. טיפול בצמחים דורש השקעה רבה אך מחקרים רבים מראים שהוא מעניק תחושה מרגיעה ונעימה וגורם להפחתת מתח.

קבעו תקציב לשדרוג הבית

כמובן שאי אפשר שלא לדבר על ההוצאה הכספית בשדרוג הבית, קביעת תקציב הוא שלב לא פחות חשוב בלקיחת החלטה על צעד כזה. מכיוון והאפשרויות רבות, בחרו מוטיב אשר יתאים לכל חללי הבית ולפי אותו קו רכשו את האקססוריז ופריטי העיצוב. חישבו היטב באיזה חלל חשוב לכם יותר להשקיע, ובאיזה חלל פחות, כך תוכלו לנתב את התקציב שלכם ולהשתמש בו בחוכמה מירבית בעיצוב הבית.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *