למה חשוב לבצע ניקוי אבנית למתקני תמי 4? ואיך עושים את זה נכון?

AS מעצבים - שיש למטבח, שיש לאמבטיה, שיש אבן קיסר

אתם מחזיקים במתקן או בבר מים של תמי 4, מהמותגים המרכזיים בשדה המשחק בישראל. בנקודת ההתחלה, יש למתקנים האלה שורה ארוכה של יתרונות שגם אתם נהנים מהם. כך למשל מחקרים הראו שהם עשויים להגדיל במידה משמעותית את צריכת המים, תוך הקטנת שתיית המיצים והמשקאות הממותקים (והבריאים הרבה פחות למיניהם).

כדי שבר המים שרכשתם לבית או למשרד יעשה את עבודתו נאמנה ויישמר היטב לאורך זמן, אתם צריכים לבצע כמה פעולות פשוטות ודי בסיסיות. אחת החשובות שבהן היא ניקוי אבנית תמי 4, אותה יש לבצע אחת לכמה חודשים לפחות. הנה כל מה שחשוב לדעת עליה ועל יתרונותיה.

 

הנזקים האפשריים של האבנית

ניקוי אבנית בברי מים ובמתקנים, בין אם של תמי 4 ובין אם של כל מותג אחר (סנן לאלקטרה בר, למשל), הוא פעולה הכרחית על רקע ההשלכות השליליות של האבנית שבמים. האבנית פוגעת, קודם כל, בטעם המים ובאיכותם. למרות שעדיין לא ברור האם יש בכך פוטנציאל לנזק בריאותי משמעותי, אין ספק שהרבה פחות נעים – וגם טעים – לשתות מים עמוסים באבנית. מה גם שמדובר במצב שהוא הכול חוץ מאסתטי: חשבו למשל על מצב בו אתם מארחים חברים או בני משפחה ומגישים להם כוס תה, אשר בתחתית שלה ניתן למצוא שאריות אבנית.

הנקודה המשמעותית אפילו יותר היא שאבנית נחשבת לאחת הרעות החולות של מכשירי המים למיניהם. אבנית עלולה לקצר את אורך החיים של המכשיר, לגרום לבלאי או לתקלות שונות: החל מסתימת צינורות ועד להרס מוחלט של גוף החימום. התוצאה האפשרית היא הוצאות כבדות, ודי מיותרות, על תיקונים או אפילו צורך בהחלפה של המכשיר.

בנוסף לכך, האבנית גורמת למאמץ יתר של המתקן כדי שיוכל לבצע את עבודתו. מצב זה עלול לגרום לתפיחה בהוצאות החשמל, שגם ממנה סביר מאוד להניח שהייתם שמחים להימנע.

היתרונות של קפסולת ניקוי אבנית תמי 4

קשה עד בלתי אפשרי למנוע היווצרות אבנית במכשירים המבוססים על זרימה של מים חמים, כפי שקורה כמובן במתקני המים. עיקר המאמצים במצב הדברים הזה צריכים להיות מושמים על ביצוע פעולות תחזוקה בסיסיות, כלומר, פירוק האבנית באופן תקופתי. קפסולת ניקוי אבנית למתקני תמי 4 מיועדת למטרה הזו בדיוק. המוצרים הבולטים בקטגוריה כוללים נוסחה של חומצת לימון, הגורמת לפירוק ולהמסת האבנים והמים הקשים כמכלול (כלומר, מים אשר כמויות המינרלים המומסים שבהם גבוהות באופן יחסי).

חשוב לציין שהדרך הנכונה לקבל שקט נפשי לאורך זמן ולהימנע מתקלות המסכנות את המכשיר היא לבצע את הפעולה של הכנסת הקפסולה אחת לכמה חודשים לפחות. אם לוקחים בתור דוגמה מייצרת את הקפסולות של קלין פוד, הרי שהמלצות היצרנית הרשמיות הן שימוש בקפסולה אחת מדי שלושה חודשים. החדשות המעודדות בהקשר הזה הן שמדובר בפעולה די מהירה, לאחר כמה יישומים צפויה להתבצע באופן כמעט אוטומטי.

 

 

צרו קשר להצעת מחיר

נא למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

דילוג לתוכן